MEDITACE NA "DOMA"


Meditace na "doma" jsou vhodné pro ty, kteří se věnují duchovnímu rozvoji a chtějí na sobě pracovat  individuálně. Meditace doporučuji klientům, kteří již mají nějakou zkušenost s řízenými meditacemi nebo jsou schopni meditovat a vizualizovat sami. Jsou také vhodné jako další krok po regresní terapii, k dočištění a zpracování dalších témat.  Meditace obsahují témata jako uzdraven vnitřního dítěte, odpuštění pro uvolnění pout traumatu a narovnání vztahů, vyčištění zátěží rodu a jejich vlivů, zpracování traumat minulosti. Mezi "zábavnější" meditace patří propojení s duchovním průvodcem. Pro odvážnější a ty, co jsou připraveni, je zde i meditace cesta do budoucnosti. Průběžně připravuji další meditace - nyní v přípravě: uzdravení těla - práce s traumatem v těle, poslání duše, propojení s Vyšším já, meditace pro lepší spánek - pohádka pro dospělé. 


Tak jako máme individuální karmu, existuje i karma rodu. Pokud se ve vaší rodové linii (mužské či ženské) opakují stále stejné vzorce a situace, jako by se dědili z rodiče na dítě, může být problém v zatížení rodové karmy.

Meditaci "Odpuštění" jsem připravila s cílem dát možnost každému z nás se osvobodit od zátěže starých křivd. Odpuštění je nástroj nutný k osvobození sebe sama. Tím, že nedokážeme odpustit, se držíme v energii hněvu, nenávisti, zloby či pocitu viny. Tím vším zatěžujeme svou duši a cyklíme se ve stále stejných zkušenostech, nejen v rámci jedné...

Během meditace "Cesta do budoucnosti" se můžete podívat do budoucnosti tak daleko, jak si budete přát. Můžete se podívat o několik desítek let dopředu v tomto životě, nebo se můžete podívat do některého ze svých budoucích životů.

Všichni tito průvodci mají jediný úkol, pomoci nám úspěšně danou výzvu či etapu zvládnout. Často k nám promlouvají pomocí naší intuice, snů, mimovolných myšlenek, které nám vždy udělají ve "věcech" jasno.

Meditace "Cesta do minulosti" je určena pro objevitele, kteří chtějí vyzkoušet svou schopnost vstupu do minulých životů a najít zde další informace o sobě a o zkušenosti své duše v jiné inkarnaci.