Kvantová regresní terapie

QHHT podle Dolores Cannon

Žijte život bez zátěží minulosti

Pokud se potýkáte se strachy a fobiemi, jste zacyklení, cítíte, že jednáte pod nefunkčními vzorci chování, které řídí Váš život, chybí Vám smysl života, radost, potýkáte se s problémy na vztahové, pracovní či existenční úrovni, máte fyzické obtíže, pak je Kvantová regresní terapie právě pro Vás. 

Pomocí techniky Kvantová regresní terapie (Quantum Healing Hypnosys Technique) můžete pochopit, co a proč ovlivňuje Váš život, mysl a tělo, proč se Vám nedaří, proč se Vám v životě stále opakují stejné problémy. Terapie pomáhá zpracovat vliv negativních událostí  z minulosti (jak ze současného, tak i  minulých životů), které ovlivňují náš současný život a nedovolují nám žít ho v radosti a uvolnění. 

Během Kvantové regresní terapie využívám pro léčení klientů stav Théta. Klient je uveden do hlubokého stavu uvolnění (Théta), při kterém je mu umožněno vstoupit do části jeho podvědomí, kde jsou uloženy vzpomínky a zážitky z minulosti. Především pracujeme s těmi, které si klient/-ka vědomě nepamatuje. Následně s klientem/-tkou procházíme konkrétní vzpomínky podle tématu, které v současnosti řeší a které ho zatěžuje, aby si uvědomil a pochopil, kde je zdroj jeho potíží. 

Klientům pomáhám tyto situace bezpečně projít, zvědomit, pochopit, odblokovat a přepsat tak, aby došlo k jejich zpracování a odstranění jejich negativního vlivu na přítomnost. Tedy aby již na jejich chování a život neměly žádný vliv.

Kvantová regresní terapie trvá obvykle 4,5 hodiny. Časová dotace : 2 hodiny úvodní rozhovor, 2 hodiny regrese ve stavu Théta, 30 minut závěrečný rozhovor, shrnutí terapie, prožitku.

Cena za službu Kvantová regresní terapie je 4.500,- Kč / v max. délce 5 hod.

V případě, že klient/-ka cítí, že potřebuje více času na úvodní rozhovor, vysvětlení svého příběhu, či definování témat, doporučuji objednat se buď na Vstupní konzultaci nebo je možné prodloužit délku trvání terapie přímo v den terapie, dle aktuálního průběhu. Čas nad rámec 5 hod. si cením na 250,- Kč / za každých dalších 15 minut.

CHCI SE OBJEDNAT


Další informace ke Kvantová regresní terapie a jejímu průběhu najdete níže: 

O regresi (Co je regrese, jak funguje, jaká témata řeší, atd.)

Pro koho je regresní terapie vhodná?

Jak regresní terapie probíhá?

Otázky a odpovědi