OBJEDNEJTE SI TERMÍN

Gratuluji, že jste se rozhodli udělat první krok ke změně vašeho života. :) 

                                                                                                                                    

Kvantová regresní terapie probíhá v pracovním týdnu, začátek obvykle mezi 14.00 - 15.00 podle dohody s klientem. Jednou za 14 dní nabízím i sobotní nebo nedělní termín, pokud máte zájem prioritně o víkend, napište toto rovnou do formuláře. Počítejte ale s tím, že si na víkendový termín budete muset i počkat.

Termíny pro ostatní nabízené služby jsou na individuální dohodě.

Pro objednání použijte objednávkový formulář níže, který jsem připravila tak, aby oboustranně ušetřil co nejvíce času - před odesláním již odškrtáváte souhlas se zpracováním GDPR, s platebními podmínkami a také potvrzujete, že jste si prošli informace o tom, kdy není regresní terapie vhodná.  Tím se vyhneme další administrativě.

Součástí objednávkového formuláře je i požadavek na vložení vaší aktuální fotografie. Zašlete jen foto obličeje, na fotce se dívejte přímo do objektivu, potřebuji vidět vaše oči. Díky fotografii dokáži vyhodnotit Váš aktuální psychický stavu a zda je pro Vás regresní terapie vhodná. 

Pokud máte nějaké dotazy k vaší objednávce na regresní terapii, vepište je do zprávy v objednávkovém formuláři, ráda je zodpovím. 

Děkuji za pochopení a akceptování podmínek. :)


Objednávkový formulář

Kontaktní údaje


Mgr. Andrea Repíková

E-mail: info@kvantovaregresniterapie.cz

Instagram: @regresni.terapie

Kancelář mám v Praze 5 na Smíchově, 5 minut pěšky od metra Anděl. Přesnou adresu vždy posílám po závazném potvrzení termínu.