OBJEDNEJTE SI TERMÍN

Gratuluji, že jste se rozhodli udělat první krok ke změně vašeho života. :) 

                                                                                                                                    

Kvantová regresní terapie probíhá v pracovním týdnu, začátek obvykle v 10.00 nebo 15.00. Pokud máte zájem prioritně o víkend, napište toto rovnou do formuláře, tyto termíny nabízím ale v menším množství, počítejte tedy prosím s tím, že si budete na víkendový termín muset počkat delší dobu.

Termíny pro ostatní nabízené služby jsou na individuální dohodě.

Pro objednání použijte objednávkový formulář níže, který jsem připravila tak, aby oboustranně ušetřil co nejvíce času - před odesláním již odškrtáváte souhlas se zpracováním GDPR, s platebními podmínkami a také potvrzujete, že jste si prošli informace o tom, kdy není regresní terapie vhodná.  Tím se vyhneme další administrativě.

Součástí objednávkového formuláře je i požadavek na vložení vaší aktuální fotografie. Zašlete jen foto obličeje, na fotce se dívejte přímo do objektivu, potřebuji vidět vaše oči. Díky fotografii dokáži vyhodnotit Váš aktuální psychický stavu a zda je pro Vás regresní terapie vhodná. 

Pokud máte nějaké dotazy k vaší objednávce na regresní terapii, vepište je do zprávy v objednávkovém formuláři, ráda je zodpovím. 

Děkuji za pochopení a akceptování podmínek. :)


Objednávkový formulář

Kontaktní údaje


Mgr. Andrea Repíková

E-mail: info@kvantovaregresniterapie.cz

Instagram: @regresni.terapie

Kancelář mám v Praze 5 na Smíchově, 5 minut pěšky od metra Anděl. Přesnou adresu vždy posílám po závazném potvrzení termínu.