OBJEDNEJTE SI TERMÍN

Gratuluji, že jste se rozhodli udělat první krok ke změně vašeho života. :) 

Kvantová regresní terapie probíhá v pracovním týdnu, začátek dle dohody, obvykle v 10:00 nebo v 15:00. Pokud máte zájem o víkendový termín, napište toto při objednání do formuláře. Víkendové termíny nabízím nepravidelně, počítejte tedy s delší objednací lhůtou.

Termíny pro ostatní nabízené služby jsou na individuální dohodě, ideálně napište, které dny a časy preferujete.

Pro objednání použijte objednávkový formulář níže, který jsem připravila tak, aby oboustranně ušetřil co nejvíce času - před odesláním již odškrtáváte souhlas se zpracováním GDPR, s platebními podmínkami a také potvrzujete, že jste si prošli informace o tom, "Kdy není regresní terapie vhodná". Tím se vyhneme další administrativě.

Součástí objednávkového formuláře je i požadavek na vložení vaší aktuální fotografie. Prosím zašlete jen foto obličeje, na fotce se dívejte přímo do objektivu, potřebuji vidět vaše oči. Díky fotografii dokáži vyhodnotit Váš aktuální psychický stav a zda je pro Vás regresní terapie vhodná. Fotografie následně mažu, nearchivuji je.

Pokud máte nějaké dotazy k termínu nebo ke službě, na kterou se objednáváte, vepište je do zprávy v objednávkovém formuláři, ráda je zodpovím.

Děkuji za pochopení a akceptování podmínek. :)


Objednávkový formulář

Kontaktní údaje


Mgr. Andrea Repíková

IČO: 05386446

E-mail: info@kvantovaregresniterapie.cz

Instagram: @regresni.terapie

Kancelář mám v Praze 5 na Smíchově, 5 minut pěšky od metra Anděl - Na Knížecí. Přesnou adresu vždy posílám až po závazném potvrzení termínu.