OBJEDNEJTE SI TERMÍN

Gratuluji, že jste se rozhodli udělat první krok ke změně vašeho života. :) 

Kvantová regresní terapie (QHHT) probíhá v pracovním týdnu, začátek v 10:00 nebo ve 14:00. Zde najdete aktuální volné termíny pro službu Kvantová regresní terapie (QHHT) a Konzultace.

Termíny pro ostatní nabízené služby jsou na individuální dohodě. Ideálně do objednávkového formuláře napište, které dny a časy preferujete.

Pro objednání prosím použijte objednávkový formulář níže, který jsem připravila tak, aby oboustranně ušetřil co nejvíce času (GDPR, účetní evidence, atd.). 

Součástí objednávkového formuláře je i požadavek na vložení vaší aktuální fotografie. Prosím zašlete jen foto obličeje, na fotce se dívejte přímo do objektivu, potřebuji vidět vaše oči. Díky fotografii dokáži vyhodnotit Váš aktuální psychický stav a zda je pro Vás nyní daná služba vhodná. Fotografie následně mažu, nearchivuji je.

Pokud máte nějaký dotaz k termínu nebo ke službě, na kterou se objednáváte, vepište jej do zprávy v objednávkovém formuláři, ráda ho zodpovím. V případě, že máte dotazů více, či nějaké obavy nebo nejasnosti ohledně dané služby, objednejte se na konzultaci zde.

Děkuji za pochopení a akceptování podmínek. :)


Objednávkový formulář

Kontaktní údaje


Mgr. Andrea Repíková

IČO: 05386446

E-mail: info@kvantovaregresniterapie.cz

Instagram: @regresni.terapie

Kancelář mám v Praze 5 na Smíchově, 5 minut pěšky od metra Anděl - Na Knížecí. Přesnou adresu vždy posílám až po závazném potvrzení termínu.