Propojení s duchovním průvodcem

Rady z duchovního světa od vašich duchovních průvodců a učitelů


Každý z nás bez ohledu na různé kvality lidství, které projevujeme, máme svého světelného průvodce, učitele, či anděla strážného. Máme ho celý náš život a někdy i více životů. Můžeme mít i více světelných průvodců, každý z nich nám může pomáhat s různými výzvami, oblastmi nebo etapami života. Všichni tito průvodci mají jediný úkol, pomoci nám úspěšně danou výzvu či etapu zvládnout. Často k nám promlouvají pomocí naší intuice, snů, mimovolných myšlenek, které nám vždy udělají ve "věcech" jasno.

Pokud se s nimi naučíme komunikovat napřímo, je to pro nás velký přínos, urychlení našeho vývoje a velká pomoc v našich lekcích. Každý, kdo má otevřené vědomí a schopnost meditovat je schopen se s průvodcem spojit. Já Vám pomohu při prvním kontaktu s průvodcem.

Během setkání se seznámíte se svým světelným průvodcem, naučíte se rozpoznat, jak průvodce vypadá, jeho energii, dozvíte se jeho jméno, odkud se znáte a v jaké životní oblasti Vám má pomáhat.

Současně Vás naučím bezpečné techniky, abyste se mohli s průvodcem spojovat sami.

Před setkáním je vhodné si připravit otázky, které na průvodce budete mít.

Tato služba je vhodná pro klienty, kteří již mají zkušenost s meditací, s vizualizací či přímo s regresí, šamanským cestováním či jinou obdobnou technikou. 


Propojení s průvodcem trvá 1,5 - 2 hodiny, cena je 2.400,-/ za službu v max. délce 2 hodiny.

Cena za každou dalších započatých 15 minut, nad uvedený časový rámec dané služby, je 300,- Kč.


CHCI SE OBJEDNAT