PLATEBNÍ PODMÍNKY


Platba za regresní terapii


Cena za Kvantovou regresní terapii je 2.600,- vč. DPH / za celou terapii - obvyklá doba trvání 4 hodiny.

První část platby (zálohu*) ve výši 1.300,- Kč hradí klient do 3 dnů od objednání termínu převodem na účet. V případě, že je termín objednání kratší než jeden týden, záloha musí být uhrazena do druhého dne od zarezervování termínu. Teprve ve chvíli, kdy se částka připíše na můj účet, termín beru jako závazně potvrzený a toto potvrzuji klientovi e-mailem. Pokud částka není připsána v daném termínu, uvolňuji termín pro jiného klienta. V případě, že potřebujete více času pro úhradu, dejte mi vědět, domluvíme se individuálně.

Druhou část platby (zbylých 1.300,- Kč) doplatíte v hotovosti po terapii.

V případě, že sledujete můj účet na Instagramu @regresni.terapie a jste aktivním sledujícím (likes, komentáře, ukládání příspěvků) máte nárok na slevu 100,- z celkové částky za regresní terapii. Sleva Vám bude odečtena při úhradě druhé části platby. Pro uplatnění mi stačí před termínem regresní terapie poslat na Instagramu zprávu s žádostí o slevu.


Platba za ostatní služby


Konkrétní částky za uvedené služby najdete nahoře v menu přímo v záložce SLUŽBY

Vzhledem k omezené kapacitě je třeba potvrdit Váš zájem o termín jakékoliv služby zasláním zálohy. Záloha ve výši 50% z celkové částky za objednanou službu uhradíte převodem na účet, nejpozději do 3 dní od objednání termínu. V případě služeb poskytovaných on-line nebo po telefonu se hradí celá část před konáním termínu převodem na účet - částka musí být připsána nejpozději 24 hodin před konáním termínu.


Pokud nedorazíte v domluvený termín


V případě, že klient v domluvený termín nedorazí bez omluvy nebo termín přesune či zruší méně jak 48 hodin před domluveným termínem (v případě termínu v pondělí nejpozději předešlý pátek), první část platby - záloha, poslouží jako storno poplatek. Důvodem je, že kvůli časové náročnosti Kvantové regresní terapie mohu realizovat jen 1 terapii denně a pokud mi klient zruší termín těsně před konáním, takto narychlo nemám možnost termín obsadit a tím přicházím o čas, který bych mohla věnovat jinému klientovi. Současně mi vzniká náklad, kdy musím uhradit poplatek za pronájem kanceláře, kterou mám na daný termín pronajatou. 

Pokud klient více jak 2x přesune/zruší objednaný termín, vyhrazuji si právo tohoto klienta již dále nepřijímat. 

Když mi klient při objednávání termínu zamlčí skutečnost, že užívá antidepresiva, tlumící léky, alkohol, drogy nebo trpí duševní nemocí (informace zde) a tuto informaci se dozvím až poté, co je již termín závazně potvrzen nebo přímo v době konání regresní terapie, vyhrazuji si právo klienta odmítnout s nárokem na platbu za terapii v plné výši. 

Stejně tak, když klient nerespektuje pokyny a informace uvedené na těchto stránkách nebo instrukce zaslané mnou v e-mailu, a toto bude mít nepříznivý vliv na průběh nebo znemožní konání terapie, platba za terapii bude doplacena klientem v plné výši.* První část platby slouží jako záloha, kterou klient závazně potvrdí svůj zájem o daný termín. Zálohy jsem byla nucena zavést kvůli omezenému množství nabízených termínů, které je dané náročností terapie, a nespolehlivým klientům, kteří termíny rušily těsně před začátkem terapie nebo nedorazili bez omluvy. Složení zálohy je i testem pro samotného klienta, zda je ochoten zálohu poslat - zde si naplno uvědomí, že je rozhodnut regresní terapii absolvovat.


Děkuji za pochopení a akceptování podmínek.