Meditace "Odpuštění"

05.05.2022

Meditaci "Odpuštění" jsem připravila s cílem dát možnost každému z nás se osvobodit od zátěže starých křivd. Odpuštění je nástroj nutný k osvobození sebe sama. Tím, že nedokážeme odpustit, se držíme v energii hněvu, nenávisti, zloby či pocitu viny. Tím vším zatěžujeme svou duši a cyklíme se ve stále stejných zkušenostech, nejen v rámci jedné inkarnace, ale vytváříme si další karmu. 

Každá životní zkouška, ač je sebenáročnější, je příležitost k transformaci. S pomocí odpuštění dáváme možnost proměnit to, co nás tíží, v to, co nás osvobodí, dík čemu se znovu zrodíme.

Odpustit znamená pochopit, že daná životní zkouška je jen příležitost, jak se posunout ve svém duchovním vývoji. Neodpouštíme proto, abychom druhé potěšili, nebo ze slabosti, nebo proto, že chceme být dobrý člověk, odpouštíme proto, abychom vyléčili svou vlastní duši.

Meditace Odpuštění je jedna z náročnějších, protože pokud se na nás někdo provinil, museli jsme být v pozici oběti. Je pro ty, kteří chtějí znovu nalézt svou vlastní sílu a znovu se zrodit. Pro ty, kteří již odmítají být nadále obětí staré zkušenosti. Bude to chtít sílu, ale věřte, že k osvobození je už jen krůček.

Během meditace se setkáte s člověkem, kterému chcete odpustit. Vezmete si zpět svou sílu, kterou jste v dané situaci ztratili, zaléčíte emoční zranění, dovolíte si ze situace odejít již ne jako oběť. Během meditace můžete danému člověku položit otázky, na které chcete znát odpověď. 

Doba trvání: 40 minut

Příprava : pohodlné oblečení, klidný prostor, kde Vás nikdo nebude rušit, během meditace budete ležet. Před meditací je vhodné si promyslet, jakou situaci a čí jednání byste rádi pochopili, komu konkrétně chcete odpustit, současně si i připravte otázku, kterou během meditace můžete danému člověku položit.

Cena meditace : 390,- Kč

➡️ Pokud máte zájem o tuto meditaci, zašlete platbu dle instrukcí zde.

Jakmile se platba připíše, zašlu Vám na uvedený e-mail odkaz s nahrávkou a instrukcemi k meditaci.