MŮJ PŘÍBĚH

Mgr. Andrea Repíková

Jsem profesí i duší regresní terapeut. Regresní terapii se věnuji od roku 2016, a za tuto dobu jsem regresí provedla již více jak 2000 klientů, realizovala cca 7 500 hodin regrese, jak v rámci výcviku, tak i následné profesionální praxe.  

Sama jsem absolvovala více jak 50 regresí a díky tomu jsem si vyřešila nespočetné množství témat, která mě zatěžovala. Pro tento život si má duše vybrala opravdu náročné lekce, jejím plánem je vyčistit co nejvíce zátěží, završit své úkoly a poslání. Nedokáži si přestavit, jak bych tuto svou cestu bez pomoci regrese zvládla.

Navíc s každou další regresí se prohlubovalo mé napojení sama na sebe, na bytosti lásky a světla, na mé Vyšší Vědomí. Poznala jsem kompletně sama sebe, pochopila své úkoly, poslání, aktivovala dary duše. Zní to jako cliché, ale jinak se to prostě říci nedá: díky regresní terapii žiji potenciál své duše naplno. A to můžete i Vy.

Co mě přivedlo k profesi terapeuta Kvantové regresní terapie?

Od dětství mě fascinovalo tajemství lidské osobnosti, duše a mysli. Zajímala jsem se o důvod naší existence zde na zemi, jak vlastně koloběh života a duše funguje, zda existuje posmrtný život, nadpřirozeno, toužila jsem pátrat po skrytých pravdách. Věděla jsem, že existuje něco víc, než jen to, co je obecně komunikováno a učeno. Mou první průpravou byly knihy Ericha Von Dänikena, Moody/Perry, které jsem četla již ve svých 11 letech, fascinovaná rozdíly mezi tím, co nás učili ve škole a informacemi, které jsem získávala v knihách. Přesto jsem absolutně nepochybovala o pravdivosti informací o reinkarnaci, původu a historii lidstva, mimozemských civilizacích, nehmotných bytostech, magii.

Zájem o otázky lidské psychiky a jejího fungování mě v dospělosti dovedl k rozvoji v oblasti Psychologie a různých forem terapie, znalosti jsem získávala v rámci studia na UJAK, PVŠPS a Univerzitě Karlově v Praze. Mými oblíbenci se stal C.C.Jung, Sigmund Freud, Milton H. Erickson. Všichni měli společné, že se zabývali podvědomím, nevědomím, hypnoterapií, sugescemi, sny.

Současně mě určité životní zkušenosti přivedly do bodu, kdy jsem cítila, že musím udělat ve svém životě zásadní změnu, projít terapií. Zbavit se zátěže traumatického dětství a dospívání. Přála jsem si dané situace a traumata uvolnit, aby dál podvědomě nevedla můj život. Pochopit, proč se mi určité věci v životě děly, proč jsem musela procházet tak náročnými situacemi.

Začala jsem klasickou psychoterapií, pracovala jsem s mnoha technikami a přístupy, stále jsem ale neměla odpovědi na všechny mé otázky, což mě dovedlo k alternativním formám terapie (EFT, NLP, konstelace, kraniosakrální terapie, aj.). Nejdříve z pozice klienta, postupem času jsem absolvovala alternativně zaměřené semináře a kurzy, již z pozice budoucího terapeuta a konzultanta. Nakonec mě nasbírané znalosti, vlastní životní zkušenosti, má empatie a chuť pomáhat druhým, dovedly k profesní realizaci v oblasti osobního rozvoje a terapie. Praxi v práci s klientem jsem získala během posledních 13 let prostřednictvím různých metod pro osobní rozvoj a alternativních způsobů terapie.

Prošla jsem několikaletou osobní i duchovní transformací, všechny formy a způsoby terapie mi pomohly posunout se vždy o kus dál.

V roce 2015 mě má cesta v osobní i profesní transformaci přivedla k regresní terapii, kdy jsem si poprvé vyzkoušela regresní terapii z pozice klienta. A regresi jsem si zamilovala. Vstupovat do minulých životů pro mě bylo naprosto přirozené, propojování souvislostí se současným životem, uvolnění traumat a zátěží šlo v podstatě "samo". Neříkám bezbolestně, ale s každou další regresí jsem cítila, jak se zbavuji vrstev - nánosů, které jsem získala životní cestou, přes výchovu, prostředí, okolnosti a přibližuji se blíž a blíž, ke své pravé podstatě, tomu, kým jsem vždy byla. Vyzkoušela jsem různé druhy a přístupy regresní terapie, nejvíce mě ale zaujala technika Kvantová regresní terapie a tu také pro práci s klienty nyní používám.  


Vzdělání, kurzy, certifikace a praktický výcvik


2024 : Spiritual Couch, Leading School for Coaching Excellence

2023 - 2024: QHHT,  Dolores and Julia Cannon, Level 1 - practitioner

2023 : Shamanic Journeiyng, Alberto Villoldo, The Four Winds 

2023: Akashic Records: Manifesting Demystified, Andrrea Hess, Soulrealignment

2023: Ericksonian Hypnotherapy, Hypnosis Training, Udemy

2018 - 2020 : Pražská Vysoká škola psychosociálních studií, Pražská psychoterapeutická fakulta (CŽV)

2017- 2019 : Konstelace na téma rodina, zdraví, partnerské vztahy, karmické vztahy (E. Vrtalová, S. Lásková)

2018 : Kvantová regresní terapie, Libor Smetana (kurz + praktický výcvik + zkouška) 

2016 - 2017 : Hlubinná abreaktivní psychoterapie I. a II., Andrej Dragomirecky, Pavel Sobek, Dalina Valdová (kurz + praktický výcvik)

2016 : Regresní terapie, Simona Lásková (kurz + praktický kurz) 

2015 - 2016 : kurzy Magie (Tarot, Zbavení se minulosti, Odeklínání, Jasnozření, Minulé životy, aj.) 

2013 - 2014 Masarykův institut ČVUT, Praha - Specifický výcvik pro kouče (certifikace)

2007 - 2008 Univerzita Karlova, Filozofická fakulta - Psychologie  (CŽV)  

2003 - 2008 Univerzita Jana Amose Komenského, Andragogika (Mgr.)

Semináře a workshopy:

2005 - 2024 : Typy osobností, Čtyři elementy, Syndrom vyhoření, Zvládání stresu, Jak se zbavit negativních návyků, Emoční inteligence a vzorce, Škodlivé vzorce chování, Pozitivní inteligence, Arteterapie, Význam snů, Práce s tělem v psychoterapii, Psychosomatika, Neurolingvistické programování, EFT, Autogenní trénink, Řízená meditace, Hypnoterapie, Modrá alfa, Individuální konstelace, Očisty zátěže karmických linií, Energie rodu, Základy šamanismu, Poslání duše, Dary duše, Dálkové nazírání, Symbolika tarotu, Práce s archetypy, Astrální cestování, Kronika Akáša, aj.