NABÍZENÉ SLUŽBY


Kvantová regresní terapie


Regresní terapie je terapeutická technika, jejíž pomocí můžeme pochopit a zpracovat události, které se nám staly v minulosti a mají negativní vliv na náš současný život. Tyto negativní vlivy se projevují jako různé psychosomatické, psychické i tělesné onemocnění a problémy, opakující se vzorce chování v reakci na určité životní situace či strachy a blokace v různých oblastech.  

Kvantová regresní terapie trvá obvykle 4 hodiny a zaplatíte za ni 2.555,- Kč vč. DPH (cena je za celou terapii).

Každá regrese má individuální průběh, běžně během jedné terapie s klientem zvládneme vyřešit 1 - 3 témata + 5 - 8 doplňkových otázek, v závislosti na hloubce a závažnosti témat.

V případě, že budete tápat při sepisování témat a budete potřebovat mou pomoc při jejich definování, promyslete si, zda nebudete chtít využít samostatně vstupní konzultaci, kde si se mnou témata ujasníte. Pro ujasnění témat je z mé zkušenosti třeba 1,5 - 2 hodiny.

Pro domluvení termínu regresní terapie použijte objednávkový formulář zde. 


Vstupní konzultace


Pokud si nejste zcela jistí, že je regresní terapie ta správná technika pro řešení Vašich potíží nebo máte pocit, že ještě nejste připraveni regresní terapii podstoupit a rádi byste vše probrali detailněji, můžete se u mě objednat na vstupní konzultaci. Během vstupní konzultace probereme vše, co Vás k regresní terapii zajímá. Současně i během vstupní konzultace můžeme projít a ujasnit témata, která byste si přáli regresí řešit.

Konzultaci můžete využít i v případě, že budete mít potřebu si jen přijít popovídat, ujasnit si, kde právě jste a co se s Vámi děje, budete chtít pomoci najít nový životní směr.

Doba trvání konzultace je 30, 60 nebo 90 minut, podle vašeho výběru. Konzultace realizuji po telefonu, přes video hovor (Whats App/Skype) nebo osobně v kanceláři - osobně jen v případě 90 minut trvající konzultace.

Cena vstupní konzultace je 400,- Kč / 30 minut, 800,- Kč / 60 minut, 1.200,- Kč / 1.5 hodiny.

V případě, že se následně rozhodnete absolvovat regresní terapii, 50% částky uhrazené za vstupní konzultaci Vám bude odečteno od konečné ceny regresní terapie.

Pro domluvení termínu vstupní konzultace použijte objednávkový formulář zde.


Transformační koučink


Pokud aktuálně procházíte životní změnou, či děláte zásadní životní rozhodnutí, potřebujete si ujasnit, co v životě chcete, hledáte nový životní směr, ideální technikou pro Vás je transformační koučink. 

Klient si s pomocí transformačního koučinku uvědomuje více sám sebe, objektivněji vidí své vztahy s okolím, uvědomí si, kde se ve svém životě nachází, kde by chtěl být a jak se tam dostat. V transformačním koučinku nalézám s klientem individuální řešení jeho aktuální situace, postupně si buduje osobní nebo profesní vizi, cíle, plány a volí lepší strategie, jak dosáhnout svých představ o svém životě rychleji a efektivněji.

Klient tak přebírá zodpovědnost za svůj život a stává se jeho tvůrcem, rozumí sám sobě i svému chování a reakcím na situace, je vyrovnanější, spokojenějším, nachází vnitřní klid a stabilizuje svůj život, dochází pocitu životního naplnění.

Doba konání je 1 hod. /  nebo 1,5 hod., cena 800 Kč /za 1 hod., 1.200,- za 1.5 hodiny.

Pro objednání využijte objednávkový formulář zde. 


Individuální konstelace


Pomocí konstelace pochopíte své vztahy a vazby, své nevědomé vzorce a způsoby chování. Konstelace lze použít na rodinné vztahy, vztahy s partnery, kolegy, přáteli, dokonce svůj vztah k vlastnímu tělu, případně čemukoliv dalšímu, co Vás ovlivňuje a kde potřebujete odblokování, změnu, pochopení a úlevu.

Výsledek je pochopení Vaší role a postavení v daném systému - rodině, kolektivu, atd., pochopení vašich reakcí na jednotlivé členy systému, porozumění vašemu chování a zjištění, jaké vzorce si s sebou nesete, jaký je jejich původ (tedy např. z čeho vznikly, od koho jste je z rodinného systému převzali) a jakým způsobme ovlivňují Váš život. Díky tomuto budete mít možnost zažít hlubokou emocionální úlevu. Během konstelace také dochází k energetické změně daného systému (různé formy čištění starých vzorců a vlivů, očištění rodové karmy).

Individuální konstelace jsou velmi účinnou alternativou skupinových konstelací, kdy zásadní výhodou je individuální přístup k řešení vašeho problému, terapeut se věnuje jen Vám, míra intimity a hloubka prožitku individuální formy je nesrovnatelná se skupinou. Individuální konstelace jsou také bezpečnější než skupinová forma, během které vstupujete do energetických systémů jiných rodin, vztahů, zpracováváte pak zatěžující informace a emoce, které se Vás ani přímo netýkají a mohou být pro Vás matoucí.

Individuální konstelace trvá obvykle 1,5 - 2 hodiny, cena je 1.400,-.

Pro objednání využijte objednávkový formulář zde


Kvantová meditace na míru


Ráda pro Vás připravím meditaci na míru aktuálnímu problému, který nyní řešíte. Téma meditace může být zbavení se stresu, harmonizace duše i těla, léčení emočních či fyzických potíží, tvoření pozitivních afirmací, energetické odpoutání od obtěžujících vlivů, získání odpovědí na jakékoliv otázky přímo od vašeho Vyššího já.

Kvantová meditace Vám přinese uvolnění, relaxaci a vnitřní klid. Dokáže řešit témata jako sebevědomí, přijímání a dávání lásky, prožívání emocí, uvolnění od stresu, finanční hojnost, zlepšení komunikace, a jiné. Kvantová meditace je přímou cestou k propojení se s vaším vnitřním světem, vaší duší a vyšším Já. Dokážete se více vnímat, lépe pracovat se svou myslí i svým tělem.

Kvantová meditace může být i dalším krokem po regresní terapii, můžete navázat na informace a doporučení, které jste získali během regresní terapie od svého Vyššího Já, pomůže Vám ukotvit změny, které nastanou po regresní terapii případně doladit témata, které ještě potřebují další pochopení.

Meditaci pro Vás připravím na základě vstupní konzultace, kde společně do detailu definujeme téma či problém, který chcete meditací řešit. Následná individuální mediace pak probíhá osobně, v mé terapeutické místnosti, kdy přizpůsobím průběh tempa meditace vašemu tempu - dech, vnímání, vizualizace. Během meditace pořídím nahrávku, kterou budete mít k dispozici a můžete si ji pravidelně pouštět a dále pracovat na daném tématu.

Doba trvání individuální meditace je 1 hodina, vstupní konzultace obvykle trvá 1 až 1,5 hodiny.

Cena meditace je 1.600,- (cena zahrnuje 1 hodinu meditace, vstupní konzultaci + nahrávku meditace).

Tato služba je vhodná pro klienty, kteří již mají nějakou zkušenost s meditací.

Pro objednání využijte objednávkový formulář zde.  


Propojení se světelným průvodcem


Každý z nás bez ohledu na různé kvality lidství, které projevujeme, máme svého světelného rádce, průvodce, či anděla strážného. Máme ho celý náš život a někdy i více životů. Můžeme mít i více světelných průvodců, každý z nich nám může pomáhat s různými výzvami, oblastmi nebo etapami života. Všichni tito průvodci mají jediný úkol, pomoci nám úspěšně danou výzvu či etapu zvládnout. Často k nám promlouvají pomocí naší intuice, snů, mimovolných myšlenek, které nám vždy udělají ve "věcech" jasno.

Pokud se s nimi naučíme komunikovat napřímo, je to pro nás velký přínos, urychlení našeho vývoje a velká pomoc v našich lekcích. Každý, kdo má otevřené vědomí a schopnost meditovat je schopen se s průvodcem spojit. Já Vám pomohu při prvním kontaktu s průvodcem.

Během setkání se seznámíte se svým světelným průvodcem, naučíte se rozpoznat, jak průvodce vypadá, jeho energii, dozvíte se jeho jméno,  odkud se znáte a v jaké životní oblasti Vám má pomáhat. 

Současně Vás naučím bezpečné techniky, abyste se mohli s průvodcem spojovat sami. 

Před setkáním je vhodné si připravit otázky, které na průvodce budete mít.

Propojení s průvodcem trvá 1,5 - 2 hodiny, cena je 1.600,-. 

Tato služba je vhodná pro klienty, kteří již mají nějakou zkušenost s meditací, s vizualizací či přímo s regresí, šamanským cestováním či jinou obdobnou technikou. 

Pro objednání využijte objednávkový formulář zde. 


Skupinová regrese


Pokud si zatím nejste jistí absolvováním individuální regrese a rádi byste vyzkoušeli svou schopnost vidění - vstupu do minulých životů, můžete zvolit formu skupinové regrese.

Během skupinové regrese vstoupíte do jednoho vašeho minulého života, najdete zde důležité informace, kým jste byly, co jste v životě zažívali, jakou si odnášíte zkušenost, co jste se v daném životě naučili.

Skupinové regrese pořádám ve skupinách o velikosti od 3 do 6 osob,  termín je individuálně stanoven se zájemci.

Skupinová regrese trvá 1,5 - 2 hodiny, cena je 800,- / os. 

Pro objednání využijte objednávkový formulář zde.


Numerologický rozbor 


Datum narození i naše jméno obsahují informace o tom, jací jsme, jaké máme dispozice, nadání a schopnosti, s jakými kvalitami jsme přišli na svět.  Vypovídají o našem charakteru, jak se rozhodujeme na naší životní cestě, o tom, jaké vztahy volíme a jaké máme potřeby. Tyto informace pomáhají porozumět sami sobě, poznat lépe svou osobnost, lépe využít své nadání a schopnosti, umět se lépe rozhodnout a volit na své životní cestě v souladu sami se sebou. 

Pro numerologický rozbor mi zašlete Vaše jméno, příjmení, datum, čas a místo narození. Rozbor zpracovávám písemně, vyhotovení trvá zpravidla 2 - 3 dny, podle aktuální časové zaneprázdněnosti. O přesné době vyhotovení Vás budu informovat v odpovědi na objednávku. 

Cena numerologického rozboru je 550,- Kč.


Pokud máte otázky k výše uvedeným službám, neváhejte mě kontaktovat zde.