DALŠÍ SLUŽBY


Konzultace

Pokud budete mít chuť si jen přijít popovídat, ujasnit si, kde právě jste a co se s Vámi děje, budete chtít pomoci najít nový životní směr, můžeme se dohodnout na individuálním sezení.

Doba konzultace je 1 hod. / 1,5 hod., cena 800 Kč /za 1 hod., 1.200,- za 1.5 hodiny.

Pro objednání využijte objednávkový formulář zde. 


Meditace na míru

Ráda pro Vás připravím meditaci na míru aktuálnímu problému, který nyní řešíte. Téma relaxace může být relaxace, harmonizace, léčení emočních či fyzických potíží, tvoření pozitivních afirmací, energetické odpoutání od obtěžujících vlivů, hledání odpovědí na jakékoliv otázky.

Doba trvání individuální meditace je max. 2 hodiny - cena 1.200 -1.500,- podle skutečné doby trvání. 

Pro objednání využijte objednávkový formulář zde.  


Individuální konstelace

Pomocí konstelace pochopíte různé vztahy a vazby, své nevědomé vzorce a způsoby chování.  Konstelace lze použít na rodinné vztahy, vztahy s partnery, kolegy, přáteli, dokonce svůj vztah k vlastnímu tělu případně čemukoliv dalšímu, co Vás ovlivňuje a kde potřebujete pochopení a úlevu. 

Individuální konstelace jsou velmi účinnou alternativou skupinových konstelací.   

Tato forma konstelace má ve srovnání se skupinovým seminářem nespočet výhod. Je mnohem bezpečnější, jelikož máme možnost už v průběhu konstelace zpracovat různé zatěžující emoce a matoucí informace (toto není možné ve skupinové formě a proto mnoho klientů odchází ze semináře zmatených, emočně zraněných, dokonce retraumatizovaných). 

Míra intimity individuální formy je nesrovnatelná se skupinou, i vzhledem k tomu, že klient tady pracuje sám jenom s terapeutem. Pracujeme najednou na několika úrovních. 

Výsledek je pochopení  Vašich životních vzorců, zjistíte jejich původ (tedy např. z čeho vznikly, anebo od koho jste je z rodinného systému převzali), budete mít možnost zažít hlubokou emocionální úlevu. Dále dochází ke změně na úrovni systému (např. v úrovni hierarchie, nebo v principu příslušnosti k systému) a nakonec také pracuji na úrovni energetické (různé formy čištění starých vzorců a vlivů). 

Vaším úkolem bude nechat danou konstelaci na sebe působit, společně hledáme vlivy z rodinného systému, popřípadě nově se objevující role.  

Individuální konstelace trvá obvykle 2 hodiny, cena je 1.600,-/ 2 hod.  Pokud budete potřebovat více času, za každou další započatou čtvrthodinu účtuji 200,-.

Pro objednání využijte objednávkový formulář zde. 


Propojení se světelným průvodcem

Každý z nás bez ohledu na různé kvality lidství, které projevujeme, máme svého světelného rádce, průvodce, či anděla strážného. Máme ho celý náš život a někdy i více životů. Můžeme mít i více světelných průvodců, každý z nich nám může pomáhat s různými výzvami, oblastmi nebo etapami života. Všichni tito průvodci mají jediný úkol, pomoci nám úspěšně danou výzvu či etapu zvládnout. Často k nám promlouvají pomocí naší intuice, snů, mimovolných myšlenek, které nám vždy udělají ve "věcech" jasno.

Pokud se s nimi naučíme komunikovat napřímo, je to pro nás velký přínos, urychlení našeho vývoje a velká pomoc v našich lekcích. Každý, kdo má otevřené vědomí a schopnost meditovat je schopen se s průvodcem spojit. Já Vám pomohu při prvním kontaktu s průvodcem.

Během setkání se seznámíte se svým světelným průvodcem, naučíte se rozpoznat, jak průvodce vypadá, jeho energii, dozvíte se jeho jméno,  odkud se znáte a v jaké životní oblasti Vám má pomáhat. 

Současně Vás naučím bezpečné techniky, abyste se mohli s průvodcem spojovat sami. 

Před setkáním je vhodné si připravit otázky, které na průvodce budete mít.

Propojení s průvodcem trvá 1,5 - 2 hodiny, cena je 1.500,-. 

Tuto službu nabízím jen klientům, kteří již u mě byli na regresi.  Pro termín mi stačí napsat e-mail, nemusíte se již objednávat přes objednávkový formulář.


Progrese - náhled do budoucnosti

Náhledem do budoucnosti je myšlen vstup do budoucích životů - životů, které budou  následovat po tomto životě.
Z této zkušenosti si můžeme vzít cennou informaci, na čem případně v tomto životě ještě zapracovat, abychom mohli budoucí život pozitivně ovlivnit, urychlit "splátku" karmy již v tomto životě. Současně nám tento vhled dá možnost vidět směr, jakým se budeme ubírat nejen my, ale celá společnost, život na zemi či jinde.

Progrese má stejný průběh jako regrese, jen nevstupujeme do minulosti, ale do budoucnosti.

Progrese trvá 1,5 - 2 hodiny, cena je 1.800,-.

Tuto službu nabízím jen klientům, kteří již u mě byli na regresi.  Pro termín mi stačí napsat e-mail, nemusíte se již objednávat přes objednávkový formulář.


Skupinová regrese

Pokud si zatím nejste jistí absolvováním individuální regrese a rádi byste vyzkoušeli svou schopnost vidění - vstupu do minulých životů, můžete zvolit formu skupinové regrese.

Během skupinové regrese vstoupíte do jednoho vašeho minulého života, najdete zde důležité informace, kým jste byly, co jste v životě zažívali, jakou si odnášíte zkušenost, co jste se v daném životě naučili.

Skupinové regrese pořádám od 2 do 5 osob,  termín je individuálně stanoven se zájemci.

Skupinová regrese trvá 1,5 - 2 hodiny, cena je 1.200,- / os. 

Pro objednání využijte objednávkový formulář zde.