REFERENCE 


Výběr ze zpráv od klientů/-tek, kteří mi napsali po regresní terapii, propojení s duchovním průvodcem, očištění karmy rodu, meditaci, či jiné službě, kterou u mě využili. V rámci diskrétnosti uvádím jen křestní jména klientů.


Petra Ř.

26.04.2023
Zpráva od klienty zaslaná s fotkou miminka: "...Dobrý den, chtěla jsem se pochlubit minulý týden se mi narodila dcera. A myslím, že i terapie u Vs mi pomohla vysadit antidepresiva a otěhotnět. Tak moc děkuju..."

Jana Ch.

26.04.2023
"...Mockrát děkuji, za nahrávku i terapii, bylo to úžasné a jak jste říkala, věci stále ještě "dochází. Dala jsem vám 5* recenzi, určitě vás dále budu doporučovat. Mějte se krásně a ještě jednou děkuji 🙏Zdraví, Jana. "

Peter M.

28.03.2023
"Skvelá regrese. Veľmi citlivo a profesionálne sprostredkované. Určite doporucujem."

Sandra F.

16.03.2023
"....ještě jednou moc děkuji za vše! Moc mi to pomohlo, změny probíhají stále a je to tedy masakr :-D (Myšleno v dobrém samozřejmě)..."

Karin Z.

20.02.2023
"...Chcela by som sa Vám poďakovať, veľmi veľa vecí som si dala v hlave dokopy a hlavne mi stále viac vecí dáva význam..."

Milada S.

10.02.2023
"...dekuji za zaslani nahravky a predevsim za cele terapeuticke sezeni. Hodne veci ve me dobiha a jsem moc zvedava, jak na me nahravka bude pusobit a co noveho jeste prinese. Musim priznat, ze z casti, kdy jsme mluvili s vyssim vedomim si nepamatuji temer nic poradne. Stale o tom vsem premyslim. Zatim se citim docela unavena, ale take citim, ze...

Viera T.

22.01.2023
"...Moc vam este raz dakujem za terapaiu, velmi mi to pomohlo a opat posunulo o nieco dalej! Urcite sa ozvem, ak sa mi nieco vynorilo...."

Daniel M.

17.01.2023
"...Díky terapii, kterou jsem u Vás podstoupil se mi podařilo zbavit celoživotního problému, který jsem nevěděl odkud se bere.Nejprve jsem si říkal, že se stavy mohou vrátit, ale uběhlo několik měsíců a stav mysli, který jsem řešil, se nedostavil ani jednou.Tudíž bych rád zkusil vyřešit další letitý problém...."

Jindřiška T.

20.09.2022
"...Také bych Vám chtěla moc poděkovat za celou terapii a velmi přátelský a vstřícný přístup, byl to pro mě skutečně silný zážitek a už teď se cítím výrazně lépe a lehčeji, když se mi hodně věcí objasnilo. Mám pocit, že jsem se dozvěděla přesně to, co jsem měla. Vím, že mě čeká hodně práce sama na sobě, hlavně tedy na...

Andrea H.

07.09.2022
"Dobrý večer, děkuji moc za zaslání nahrávky a celkově za terapii. Byla pro mě velkým přínosem. Všechna ta zranění jsem si konečně poskládala dohromady a pochopila jsem, proč se mi vše děje, včetně fyzických příznaků...... Konečně začínám cítit lásku sama k sobě, i jako k ženě. Ještě jednou moc děkuji, byla jste skvělá!"

Filip S.

01.09.2022
"...v pondělí jsem s Vámi podstoupil regresi. Z témat, která jsme otevřeli, tak po prvních dvou dnech v sobě cítím, jakousi lehkost, uvolnění, menší zatížení stresem, obavami, atp. Je to jistě prvotní pocit, který musím dál rozvíjet a podporovat. Ještě jednou Vám děkuji za Váš přístup, vyslechnutí a pomoc...."

Markéta B.

20.06.2022
"U Andrey jsem vyzkoušela několik forem z její nabídky služeb a vždy jsem byla velmi spokojená. Je samozřejmé, že první krok k nalezení sebe sama musíme vždy udělat my sami a zákonitě svůj vnitřní hlas zpočátku neslyšíme. Andrea je pro mě člověk, který Vás navede přesně tak, abyste postupně vy sami začali slyšet svou intuici, nechá mluvit Vaši...

Pavel S.

04.05.2022
"Dobrý den, ještě jednou moc děkuji za včerejší regresi. Bylo to velmi výživné a mám na delší dobu zase co zpracovávat. Také moc děkuji za váš opravdu velmi fundovaný a profesionální přístup v průběhu regrese. To jest výborně kladené doplňkové otázky a vracení se k podstatě, když mi to začalo utíkat jiným směrem. Mám z toho velkou radost a moc...

Bára B.

26.04.2022

chtěla jsem Vám poděkovat za 'vyterapeutovani' minulou sobotu...:( Nahravku jsem si stahla a vse sepsala, byla jsem prekvapena, jak moc do detailu jsem si vse jeste pamatovala.

Marie S.

22.04.2022
"...To sezení s tebou mi neuvěřitelně pomohlo, to se nedá popsat. Dostala jsem úplný příliv energie a pustila se do kreativního tvoření. Děkuji Ti...."

Zdeňka M.

21.03.2022
"Dobrý den. Tak vám musím napsat, že jste mi strašně moc pomohla. To jsou přepisy neskutečný. Jen to nechávám proudit a pozoruju. Uvidím co vyskočí do reality. Bylo to super. Mooooooooooc děkuji. Jste úžasná, jela jsem k vám na jistotu. Brzy vám zase napíšu. Třeba jsme se neviděly naposledy. "