REFERENCE 


Výběr ze zpráv od klientů/-tek, kteří mi napsali po regresní terapii, propojení s duchovním průvodcem, očištění karmy rodu, meditaci, či jiné službě, kterou u mě využili. V rámci diskrétnosti uvádím jen křestní jména klientů.


Z. J.

25.04.2024

....Moc jste nám pomohla, jako by se syn napojil na moji energii a moc krásně jsme si včera večer popovídali. Konečně mám pocit, že mluvíme stejnou řečí. :-))

Jakub K.

10.01.2024

Reference udělená klientem na Goole: "Dlouho jsem hledal regresní terapii, která by mě oslovila a snad i posunula. Narazil jsem na tuto, po přečtení webu bylo jasné, že musím vyplnit formulář a čekal jsem, co bude dál. Po pár dnech jsme naplánovali termín videohovoru (první konzultace) a po ní jsem byl 100% rozhodnut podstoupit regresi.

Zuzana K.

02.01.2024

Reference udělená klientkou na Google: "Než jsem se rozhodla napsat recenzi, potřebovala jsem si dát čas, aby ve mně dozněla terapie a její účinky. Štve mě vlastně jen jedna věc. Že jsem Andreu nepotkala dříve. Andrea je velmi empatická a má nás, své klienty, hezky přečtené a ví přesně, co má v jakou chvíli říct, na co se zeptat. Rozhodně...

Adam Č.

15.11.2023
"Dobrý večer Andreo,
jsou to dva měsíce a kousek, co jsem u vás byl na regresní terapii. Byl to pro mě silný a hluboký zážitek. Změn pociťuji mnoho. Některé pocity jakoby zmizely a ty další, zas jak kdyby pro mě už nebyly tak relevantní. Dokáži se v klidu "povznést" nad situace, které mi v minulosti dělaly problém a zaobíral...

Marcela K.

09.11.2023

Děkuji za zaslání. Mohu Vám v tuto chvíli (pár hodin po regresi) sdělit, že mám docela pěkné pocity, přišel i jakýsi pocit úlevy a klidu. :-) "

Zuzana K.

07.11.2023
"Dobrý den, Andreo,
Nechala jsem si pár dní odstup a přestože cítím, že ještě teď terapie dojíždí a chvíli bude, musím říct, že už od prvního dne se mi dýchalo výrazně lépe. Pomohla jste mi ze mě sejmou neustálé sebelítostivé stavy a držení se, zuby nehty, toho, co bylo. Ve zkratce bych řekla, že jste mi pomohla nastartovat elán...

František J.

27.10.2023
"Krásný večer,
.....ještě vstřebávám zážitek, byla to síla. Nečekal jsem takovou intenzitu všeho, vjemů, radosti i slz, úlevy. Unikátní zážitek. Ze srdce děkuji za provedení, byla jste skvělá. Díky vaší podpoře jsem poprvé cítil, že má někdo opravdový zájem mi pomoci....."

Jana K.

17.10.2023
"Dobrý den,
.....bylo to hodně silné, pozitivní, dějí se kolem mě i ve mně změny. Začalo to hned po cestě od Vás. Je to fičák :). Děkuji!"

Simona S.

12.10.2023
"Krásný večer, paní Repíková,
...... Chci moc poděkovat za dnešní regresi, tak nějak to stále zpracovávám, ale cítím úlevu a odpuštění, klid. Měla jsem trochu z té regrese strach, nevěděla jsem, co mě čeká, ale jsem příjemně překvapená. Takže ještě jednou moc děkuji a určitě se ještě ozvu.
Vám, ať se také daří."

Markéta J.

28.08.2023
"Dobrý den Andreo,
děkuji za včerejší terapii. Byl to opravdu silný a zvláštní zážitek. I přesto, že jsem šla spát až kolem půlnoci, ráno jsem se vzbudila kupodivu v pohodě a připadala jsem si celý den taková "lehká", lépe soustředěná.... Jsem zvědavá, co přinesou další dny.
Včerejší rozhovor s vámi mi ale ujasnil, že dál tak jak jsem...

Petra Ř.

26.04.2023
Zpráva od klienty zaslaná s fotkou miminka: "...Dobrý den, chtěla jsem se pochlubit minulý týden se mi narodila dcera. A myslím, že i terapie u Vs mi pomohla vysadit antidepresiva a otěhotnět. Tak moc děkuju..."

Jana Ch.

26.04.2023
"...Mockrát děkuji, za nahrávku i terapii, bylo to úžasné a jak jste říkala, věci stále ještě "dochází. Určitě vás dále budu doporučovat. Mějte se krásně a ještě jednou děkuji ."

Peter M.

28.03.2023
"Skvelá regrese. Veľmi citlivo a profesionálne sprostredkované. Určite doporucujem."

Sandra F.

16.03.2023
"....ještě jednou moc děkuji za vše! Moc mi to pomohlo, změny probíhají stále a je to tedy masakr :-D (Myšleno v dobrém samozřejmě)..."

Karin Z.

20.02.2023
"...Chcela by som sa Vám poďakovať, veľmi veľa vecí som si dala v hlave dokopy a hlavne mi stále viac vecí dáva význam..."

Milada S.

10.02.2023
"...dekuji za zaslani nahravky a predevsim za cele terapeuticke sezeni. Hodne veci ve me dobiha a jsem moc zvedava, jak na me nahravka bude pusobit a co noveho jeste prinese. Musim priznat, ze z casti, kdy jsme mluvili s vyssim vedomim si nepamatuji temer nic poradne. Stale o tom vsem premyslim. Zatim se citim docela unavena, ale take citim, ze...