ZKUŠENOSTI KLIENTŮ

V rámci diskrétnosti uvádím jen křestní jména klientů. 


Pavel S.

04.05.2022
"Dobrý den, ještě jednou moc děkuji za včerejší regresi. Bylo to velmi výživné a mám na delší dobu zase co zpracovávat. Také moc děkuji za váš opravdu velmi fundovaný a profesionální přístup v průběhu regrese. To jest výborně kladené doplňkové otázky a vracení se k podstatě, když mi to začalo utíkat jiným směrem. Mám z toho velkou radost a moc...

Bára B.

26.04.2022

chtěla jsem Vám poděkovat za 'vyterapeutovani' minulou sobotu...:( Nahravku jsem si stahla a vse sepsala, byla jsem prekvapena, jak moc do detailu jsem si vse jeste pamatovala.

Marie S.

22.04.2022
"...To sezení s tebou mi neuvěřitelně pomohlo, to se nedá popsat. Dostala jsem úplný příliv energie a pustila se do kreativního tvoření. Děkuji Ti...."

Zdeňka M.

21.03.2022
"Dobrý den. Tak vám musím napsat, že jste mi strašně moc pomohla. To jsou přepisy neskutečný. Jen to nechávám proudit a pozoruju. Uvidím co vyskočí do reality. Bylo to super. Mooooooooooc děkuji. Jste úžasná, jela jsem k vám na jistotu. Brzy vám zase napíšu. Třeba jsme se neviděly naposledy. "

Kristýna S.

19.03.2022
"Dobrý den, nahrávku mám staženou a budu si pouštět. Určitě dám vědět, jaká je odezva - nejlépe při dalším setkání.Ještě jednou za všechno děkuji bylo to úžasné a těším se na pokračování. :)Opatrujte se."

L.E.

06.03.2022
Reakce klientky na nahrávku Meditace Cesta do minulosti"...musím napsat, že tohle je první nahrávka která na mě nějak působila. Vždy, když bylo něco o představivosti nebo nějakým vidění věcí, tak jsem nebyla schopná to zvládnout. Vím, že je to v hlavě, ale tato nahrávka bylo příjemná...."

Nikol

05.03.2022
Reakce klientky na nahrávku Meditace Cesta do minulosti"Veľmi veľa, skutočne veľmi veľa informácií vidím v nej veľa paralel v mojom terajšom živote, takze na tom určite popracuje. Vytrvať a žiť život v radosti s dobrými ľudmi okolo seba.Ďakujem Vám veľmi pekne bola to nádherná cesta ♥️♥️♥️🙏🏻🙏🏻Máte príjemný hlas, vybrali ste si krásne...

Adéla S.

02.03.2022
"...už dnes ke mě dochází pocity a pohledy na sebe samu, které vnímám jako nové, lepší a léčivé.Určitě to po poslechu nahrávky a zklidnění rozjitřeného shrnu a pošlu. 🙂Moc Vám děkuji."

David S.

27.01.2022
".......ještě jednou Vám děkuji za velmi zajímavý a pro mě nevšední zážitek! Od úterý nad tím, co jsem u Vás zažil, stále přemýšlím. A přiznám se, že vlastně pořád nějak nedokáži pochopit, co se vlastně stalo. :) U těch vzpomínek z dětství, které se mi dokázaly vybavit, to chápu, vše, co prožijeme, je v mozku zachováno. Ale pořád jsem (zvláštně,...

Adéla Š.

26.01.2022
"Milá Andreo,moc děkuji za nahrávku i za celou terapii. Byl to pro mě opravdu silný zážitek a jsem moc ráda, že mám k dispozici i nahrávku, protože si ji mohu opakovaně projít a narazím na něco, co jsem už trochu pozapomněla, nad čím se zamyslet. Je to pro mě impuls na sobě a svém životě více vědomě pracovat..... ....Moc děkuji...

Karolina L.

16.01.2022
"...moc děkuji za shrnutí obou sezení. Pěkně se mi rozjela možnost spolupráce - opět ihned po sezení. Večer se mi zdálo, jak můžu dále pracovat s archetypy a jak využít spolu s tím koučování. Zatím si sepisuji, co mě napadne. Hodně o tom přemýšlím. Mám uvědomění, tak s tím mohu pracovat.Moc Vám díky za vše, jste opravdu výborná!"

Jana D.

22.12.2021
"Děkuji za nahrávku a především za regresi. Byl to pro mne hodně zajímavý zážitek. Moc Vám za něj děkuji. Vím, že je na mně, abych se srovnala se spoustou věcí, o kterých jsem si myslela, že jsou dávno pryč. A celkově je toho ještě poměrně dost na čem musím zapracovat, dobré je.....že to vím.
Ráda jsem vás poznala, jste moc milý člověk. "...

Viera T.

06.12.2021
"...velmi pekne vam dakujem za skelu terapiu! Vela veci som si este dodatocne uvedomila a myslim, ze po vypočutí nahrávky este uvedomim! Kazdopadne to bola velmi zaujimava a uzitocna skusenost!Ozvem sa v pripade, ze by som si chcela terapiu zopakovat, popripade vas doporucim znamym!"

Markéta G.

01.12.2021
"Velmi Vám děkuji za páteční zážitek a také za zaslání nahrávky. Po regresi jsem doslova jiný člověk. Věci vidím odlišně, uvolněně. S vědomím toho, čemu se mám věnovat a proč se nedařilo tak, jak jsem si přála, se žije a funguje o sto procent lépe. Jsem plná energie, nepochybuji o sobě v myšlenkách a stále na pátek vzpomínám. Dostala jsem...

Jirka N.

22.09.2021

"Děkuji za provedení regresí. Moc mi pomohlo vidět situace z nadhledu a pochopit, že mé představy o některých situacích a reakce na ně pro mě byly velmi zatěžující. Cítím se svobodnější, okolí pozitivně vnímá změnu mého chování, jsem klidnější a víc v pohodě. Vyčištění a pochopení špatných vzorců moc pomohlo. Stále vstřebávám naše sezení a jsem za...

Katka B.

29.07.2021
"Musím říct, že se cítím skvěle. Těžko říct, jestli je to jen účinek terapie nebo kombinace i s dovolenou, každopádně je mi dobře. I kolegyně z práce mi po pár dnech řekla, že mám více energie a méně vzdychám, což jsem si vůbec neuvědomovala, že dělám. :)Moc Vám za všechno děkuji a přeji příjemné dny a krásné léto. "