Meditace "Propojení s duchovním průvodcem"

02.02.2022

Každý z nás má svého světelného rádce, průvodce, či anděla strážného. Můžeme mít i více světelných průvodců, někteří jsou s námi celý náš život, někteří i více životů, někteří nám pomáhají jen s konkrétními výzvami, oblastmi nebo etapami života.

Všichni tito průvodci mají jediný úkol, pomoci nám úspěšně danou výzvu či etapu zvládnout. Často k nám promlouvají pomocí naší intuice, snů, mimovolných myšlenek, které nám vždy udělají ve "věcech" jasno.

Pokud se s nimi naučíme komunikovat a vnímat jejich rady, je to pro nás velký přínos, urychlení našeho vývoje a velká pomoc v našich lekcích. Každý, kdo má otevřené vědomí a schopnost meditovat je schopen se s průvodcem spojit.

Během meditace se setkáte s vaším světelným či duchovním průvodcem. Během setkání se blíže "seznámíte", naučíte se rozpoznat, jak průvodce vypadá, poznáte jeho energii, dozvíte se jeho jméno, odkud se znáte a v jaké životní oblasti Vám má pomáhat. Během meditace můžete průvodci položit otázku, současně i duchovní průvodce pro Vás bude mít nějaký vzkaz nebo dárek.


Doba trvání: 20 minut
Příprava : pohodlné oblečení, klidný prostor, kde Vás nikdo nebude rušit, během meditace budete ležet. Před meditací je vhodné si připravit otázku, kterou během meditace můžete průvodci položit.


Cena meditace : 290,- Kč

➡️ Pokud si chcete meditaci vyzkoušet, zašlete platbu dle instrukcí zde.

Jakmile se platba připíše, zašlu Vám na uvedený e-mail odkaz s nahrávkou a instrukcemi k meditaci.