Vstupní konzultace

Jaká služba je pro mě vhodná?


Pokud si nejste zcela jistí, že je regresní terapie ta správná technika pro řešení Vašich potíží nebo máte pocit, že ještě nejste připraveni regresní terapii podstoupit a rádi byste vše probrali detailněji, můžete se u mě objednat na vstupní konzultaci. Během vstupní konzultace probereme vše, co Vás k regresní terapii zajímá. Současně i během vstupní konzultace můžeme projít a ujasnit témata, která byste si přáli regresí řešit.

Konzultaci také můžete využít v případě, že na sobě chcete začít pracovat, ale nevíte, jak a čím ideálně začít. Během konzultace probereme, co Vás trápí, co ve svém životě řešíte a na základě rozhovoru Vám doporučím nejvhodnější postup a techniky, v rámci vašeho vývoje i osobnostního nastavení.

Doba trvání konzultace je 30, 60 nebo 90 minut, podle vašeho výběru. Konzultace realizuji po telefonu, přes video hovor (Whats App/Skype) nebo osobně v kanceláři - osobně jen v případě 90 minut trvající konzultace.

  • 30 minut většinou vybírají klienti, kteří chtějí jen probrat, zda je pro ně regrese vhodná vzhledem k diagnoze, lékům, nebo aktuálnímu stavu + případné mají konkrétní dotazy k regresi. Již vědí, co je konkrétně trápí, umí to pojmenovat a definovat témata.
  • Během 60 minut většinou stihneme detailněji probrat, co klienta trápí a upřesnit konkrétní témata + klient má čas položit otázky k průběhu terapie.
  • 90 minut je pro klienty, kteří nemají přesně definovaná a pojmenovaná témata, jen ví, jaké situace je v životě trápí a co chtějí změnit.

Cena vstupní konzultace je

30 minut - 600,- Kč (telefonicky, on-line)

60 minut - 1.000,- Kč (telefonicky, on-line)

90 minut - 1.500,- Kč (telefonicky, on-line, osobně).

Cena za každých dalších započatých 15 minut, nad časový rámec uvedený u služby, je 200,- Kč.


CHCI SE OBJEDNAT