Vstupní konzultace

Jaká služba je pro mě vhodná?


Pokud si nejste zcela jistí, že je regresní terapie ta správná technika pro řešení Vašich potíží nebo máte pocit, že ještě nejste připraveni regresní terapii podstoupit a rádi byste vše probrali detailněji, můžete se u mě objednat na vstupní konzultaci. Během vstupní konzultace probereme vše, co Vás k regresní terapii zajímá. Současně i během vstupní konzultace můžeme projít a ujasnit témata, která byste si přáli regresí řešit.

Konzultaci také můžete využít v případě, že na sobě chcete začít pracovat, ale nevíte, jak a čím ideálně začít. Během konzultace probereme, co Vás trápí, co ve svém životě řešíte a na základě rozhovoru Vám doporučím nejvhodnější postup a techniky, v rámci vašeho vývoje i osobnostního nastavení.

Doba trvání konzultace je 30 nebo 60 minut, podle vašeho výběru. Konzultace realizuji přes video hovor (Whats App/Skype/Zoom/GoogleMeet) nebo klasický telefonní hovor.

Konzultaci v délce 30 minut většinou vybírají klienti, kteří chtějí jen probrat, zda je pro ně regrese vhodná vzhledem k diagnóze, lékům, nebo aktuálnímu stavu + případné mají jen nějaké konkrétní dotazy k regresi. Již vědí, co je konkrétně trápí, umí to pojmenovat a definovat témata.

  • Cena vstupní konzultace v délce 30 minut je 600,- Kč.

Během konzultace v délce 60 minut většinou stihneme detailněji probrat, zda je pro vás regrese vhodná, co konkrétně vás trápí, jaká technika je pro řešení vašich problémů nejlepší nebo zda je pro vás regrese vhodná. Specifikujeme témata k řešení. Současné máte dostatek času více se seznámit s danou technikou, můžete mi položit otázky k průběhu terapie, jak funguje, atd. 

  • Cena vstupní konzultace v délce 60 minut je 1.200,- Kč

Cena za každých dalších započatých 15 minut, nad časový rámec uvedený u služby, je 300,- Kč.

CHCI SE OBJEDNAT