ZKUŠENOSTI KLIENTŮ

V rámci diskrétnosti uvádím jen křestní jména klientů. 


Katka B.

29.07.2021
"Musím říct, že se cítím skvěle. Těžko říct, jestli je to jen účinek terapie nebo kombinace i s dovolenou, každopádně je mi dobře. I kolegyně z práce mi po pár dnech řekla, že mám více energie a méně vzdychám, což jsem si vůbec neuvědomovala, že dělám. :)Moc Vám za všechno děkuji a přeji příjemné dny a krásné léto. "

Market B.

13.07.2021
"Po kurzu propojení s průvodcem u Vás jsem se zkusila sama na průvodce napojit. Ukázal se mi jiný průvodce, než ti dva, které jsem viděla během napojení u Vás. Tento pomáhá se vztahy, ukázal mi to, co hledám u partnera. Musím říct že mě to moc uklidnilo, protože najednou jsem uviděla směr. Dříve jsem si nebyla úplně jistá, co je...

Majda M.

28.05.2021
"Děkuji moc za regresi, za tuto zkušenost, byl to opravdu silný zážitek. Jsem překvapená, kolik informací jsem získala. Ani jsem to nečekala. "

Nikola H.

15.05.2021
"Děkuji moc za celou terapii, byl to velice silný zážitek, který byl potřeba a jsem za něj velmi vděčná."

Martina P.

07.05.2021
"Andreu jsem si vybrala jako svoji průvodkyni pro témata, která pro mě byla náročná a neměla jsem dostatek síly a odvahy je řešit sama. Jsem moc ráda, že mě celou regresní terapií profesionálně provedla právě ona. Mnohé věci se mi spojily už během úvodní konzultace, kterou vedla s velkým citem. Z terapie si odnáším zásadní odpovědi a mnoho "puzzle"...

Richard S.

29.04.2021
"Zdravím Vás. Hodně mi Vaše regrese pomohla, stále probíhá dočišťování. Uvidím jak to bude pokračovat. Vyčistili jsme tento život a jsem tomu rád. Děkuji."

Anka H.

07.01.2021
"...chcela by som sa poďakovať za regresnú terapiu. Odvtedy, čo som to absolvovala, som sa dosť posunula a ukľudnila. Všíma si to aj moje okolie.
Ďakujem..."

Gabriela C.

30.11.2020
"Byla jsem u Vás asi tak 3 týdny zpět na regresce. Chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat, protože to pro mě byl krásný zážitek. Přijde mi, že teď mnohem lépe chápu svojí cestu a smysl. Na věci koukám z jiného pohledu a zároveň mnohem pokorněji. Je mi mnohem lépe. Postupně jsem zjistila, že úzkost a bolest naprosto odezněla. To...

Žaneta L.

30.10.2020
"Moc děkuji. Čas mi posloužil k meditaci a uvědomění mých prožitků, v nichž jsem opravdu objevila podobenství se současným životem a potížemi. Každopádně přišlo určité odlehčení a pochopila jsem některé věci, které jsem si neuměla racionálně vysvětlit. Ráda bych přišla zas."

Petra V.

10.10.2020
"VELIKÉ díky za Vaše provedení touto regresí. Ač jsem momentálně docela unavená (musím to vše schroustat :-)), cítím veliké uvolnění, velkou radost a vděčnost i za rozhovor a povzbuzení z Vaší strany.Děláte opravdu skvělou práci!Moc děkuji a přeji krásné dny."

Zuzka N.

21.09.2020
"Ještě jednou bych Vám tímto chtěla poděkovat za velmi intenzivní a silný prožitek. Stále to vstřebávám, bylo to úžasné. "

Pavla F.

22.08.2020
"....Děkuji za Váš citlivý přístup, také za to, že jste mě "dodatečně" neodsoudila, a že jsem věděla, že můžu volně říct všechno, co cítím..."

Katka D.

23.07.2020
"Již teď se dějí změny, vše se mi opět otevřelo ve větší míře. Na spoustu věcí mám teď jiný pohled, je zajímavé jak se tělo a mysl postupně srovnává s novým nastavením. Jakoby chtělo reagovat jako dřív ale už to nejde. :-) Děkuji za vše a brzy na viděnou."

Jana Č.

10.07.2020
"Andrea je při sezení velmi vnímavá, vědomá a podporující. Řešila jsem citlivé a náročné téma a ona je terapeutem, u kterého jsem se cítila v bezpečí. Její znalost lidské duše, zkušenosti a empatický přístup mi dali jistotu, že se jí mohu s důvěrou otevřít, že mi bude pomoženo."

Michaela V.

08.06.2020
"Regrese byla zajímavým zážitkem. A musím říci, že opravdu ty pocity, kterých jsem se potřebovala "zbavit", úplně zmizely. A vůbec vše se změnilo k lepšímu. :-))) A vyvstaly nové otázky. :-) Děkuji mnohokrát a těším se na příště."

Denisa D.

01.04.2020
"Moc děkuji za krásnou změnu života. Cítím se nyní více sama sebou, hodně obav se rozplynulo a těším se, jak se změny projeví v sociální interakci. Ještě jednou děkuji a mějte se krásně! "