REFERENCE 


Výběr ze zpráv od klientů/-tek, kteří mi napsali po regresní terapii, propojení s duchovním průvodcem, očištění karmy rodu, meditaci, či jiné službě, kterou u mě využili. V rámci diskrétnosti uvádím jen křestní jména klientů.


Daniel M.

17.01.2023
"...Díky terapii, kterou jsem u Vás podstoupil se mi podařilo zbavit celoživotního problému, který jsem nevěděl odkud se bere.Nejprve jsem si říkal, že se stavy mohou vrátit, ale uběhlo několik měsíců a stav mysli, který jsem řešil, se nedostavil ani jednou.Tudíž bych rád zkusil vyřešit další letitý problém...."

Jindřiška T.

20.09.2022
"...Také bych Vám chtěla moc poděkovat za celou terapii a velmi přátelský a vstřícný přístup, byl to pro mě skutečně silný zážitek a už teď se cítím výrazně lépe a lehčeji, když se mi hodně věcí objasnilo. Mám pocit, že jsem se dozvěděla přesně to, co jsem měla. Vím, že mě čeká hodně práce sama na sobě, hlavně tedy na...

Andrea H.

07.09.2022
"Dobrý večer, děkuji moc za zaslání nahrávky a celkově za terapii. Byla pro mě velkým přínosem. Všechna ta zranění jsem si konečně poskládala dohromady a pochopila jsem, proč se mi vše děje, včetně fyzických příznaků...... Konečně začínám cítit lásku sama k sobě, i jako k ženě. Ještě jednou moc děkuji, byla jste skvělá!"

Filip S.

01.09.2022
"...v pondělí jsem s Vámi podstoupil regresi. Z témat, která jsme otevřeli, tak po prvních dvou dnech v sobě cítím, jakousi lehkost, uvolnění, menší zatížení stresem, obavami, atp. Je to jistě prvotní pocit, který musím dál rozvíjet a podporovat. Ještě jednou Vám děkuji za Váš přístup, vyslechnutí a pomoc...."

Markéta B.

20.06.2022
"U Andrey jsem vyzkoušela několik forem z její nabídky služeb a vždy jsem byla velmi spokojená. Je samozřejmé, že první krok k nalezení sebe sama musíme vždy udělat my sami a zákonitě svůj vnitřní hlas zpočátku neslyšíme. Andrea je pro mě člověk, který Vás navede přesně tak, abyste postupně vy sami začali slyšet svou intuici, nechá mluvit Vaši...

Pavel S.

04.05.2022
"Dobrý den, ještě jednou moc děkuji za včerejší regresi. Bylo to velmi výživné a mám na delší dobu zase co zpracovávat. Také moc děkuji za váš opravdu velmi fundovaný a profesionální přístup v průběhu regrese. To jest výborně kladené doplňkové otázky a vracení se k podstatě, když mi to začalo utíkat jiným směrem. Mám z toho velkou radost a moc...

Bára B.

26.04.2022

chtěla jsem Vám poděkovat za 'vyterapeutovani' minulou sobotu...:( Nahravku jsem si stahla a vse sepsala, byla jsem prekvapena, jak moc do detailu jsem si vse jeste pamatovala.

Marie S.

22.04.2022
"...To sezení s tebou mi neuvěřitelně pomohlo, to se nedá popsat. Dostala jsem úplný příliv energie a pustila se do kreativního tvoření. Děkuji Ti...."

Zdeňka M.

21.03.2022
"Dobrý den. Tak vám musím napsat, že jste mi strašně moc pomohla. To jsou přepisy neskutečný. Jen to nechávám proudit a pozoruju. Uvidím co vyskočí do reality. Bylo to super. Mooooooooooc děkuji. Jste úžasná, jela jsem k vám na jistotu. Brzy vám zase napíšu. Třeba jsme se neviděly naposledy. "

Kristýna S.

19.03.2022
"Dobrý den, nahrávku mám staženou a budu si pouštět. Určitě dám vědět, jaká je odezva - nejlépe při dalším setkání.Ještě jednou za všechno děkuji bylo to úžasné a těším se na pokračování. :)Opatrujte se."

L.E.

06.03.2022
Reakce klientky na nahrávku Meditace Cesta do minulosti"...musím napsat, že tohle je první nahrávka která na mě nějak působila. Vždy, když bylo něco o představivosti nebo nějakým vidění věcí, tak jsem nebyla schopná to zvládnout. Vím, že je to v hlavě, ale tato nahrávka bylo příjemná...."

Nikol

05.03.2022
Reakce klientky na nahrávku Meditace Cesta do minulosti"Veľmi veľa, skutočne veľmi veľa informácií vidím v nej veľa paralel v mojom terajšom živote, takze na tom určite popracuje. Vytrvať a žiť život v radosti s dobrými ľudmi okolo seba.Ďakujem Vám veľmi pekne bola to nádherná cesta ♥️♥️♥️🙏🏻🙏🏻Máte príjemný hlas, vybrali ste si krásne...

Adéla S.

02.03.2022
"...už dnes ke mě dochází pocity a pohledy na sebe samu, které vnímám jako nové, lepší a léčivé.Určitě to po poslechu nahrávky a zklidnění rozjitřeného shrnu a pošlu. 🙂Moc Vám děkuji."

David S.

27.01.2022
".......ještě jednou Vám děkuji za velmi zajímavý a pro mě nevšední zážitek! Od úterý nad tím, co jsem u Vás zažil, stále přemýšlím. A přiznám se, že vlastně pořád nějak nedokáži pochopit, co se vlastně stalo. :) U těch vzpomínek z dětství, které se mi dokázaly vybavit, to chápu, vše, co prožijeme, je v mozku zachováno. Ale pořád jsem (zvláštně,...

Adéla Š.

26.01.2022
"Milá Andreo,moc děkuji za nahrávku i za celou terapii. Byl to pro mě opravdu silný zážitek a jsem moc ráda, že mám k dispozici i nahrávku, protože si ji mohu opakovaně projít a narazím na něco, co jsem už trochu pozapomněla, nad čím se zamyslet. Je to pro mě impuls na sobě a svém životě více vědomě pracovat..... ....Moc děkuji...

Karolina L.

16.01.2022
"...moc děkuji za shrnutí obou sezení. Pěkně se mi rozjela možnost spolupráce - opět ihned po sezení. Večer se mi zdálo, jak můžu dále pracovat s archetypy a jak využít spolu s tím koučování. Zatím si sepisuji, co mě napadne. Hodně o tom přemýšlím. Mám uvědomění, tak s tím mohu pracovat.Moc Vám díky za vše, jste opravdu výborná!"