Duchovní probuzení

Mentoring pro tvou spirituální cestu

Duchovní probuzení či transformace je náročné a je třeba si uvědomit, že je to určitá fáze, která nás testuje, zda jsme připraveni na další duchovní vzestup. Nejtěžší je sžít se s novými schopnostmi a vjemy, se změnou vnímání našeho života, lidi v něm, v silnějším vnímání energii, větší citlivost.

V rámci duchovního probuzení mají často klienti spoustu otázek spojených s duchovnem, na fungování věcí mezi "nebem a zemí", najednou se jim v životě dějí různé události, které potřebují pochopit, nebo které nemohou jen tak s někým sdílet, ať už jsou to andělská čísla, znamení, spánková paralýza, samovolné astrální cestování, lucidní snění, návštěvy a vidění různých druhů entit, atd. 

Sama jsem prošla několika fázemi duchovního probuzení, tedy velice dobře chápu jednotlivé fáze a čím si člověk během nich prochází. Využívám své zkušenosti s tím, co mně a mým klientům v těchto fázích pomohlo ukotvit se co nejlépe v "novém životě" tak, aby změna byla co nejméně náročná. 

Jedním z mých poslání je pomáhat lidem, kteří procházejí spirituálním probuzením tak, aby se s touto situaci co nejlépe sžili, přijali ji a naučili se pracovat se svými probouzejícími se schopnostmi tak, aby je vnímali jako dar a ne jako zátěž. Aby si uvědomili, že na to nejsou sami. ❤

Techniky, které používám, jsou vždy přizpůsobené aktuálním potřebám konkrétního klienta, ať je to transformační koučink, napojení na Vyšší já nebo na duchovní průvodce a učitele, práce se stíny duše, regresní terapie či řízené meditace...

Během konzultace probereme otázky, které vás trápí, získáte odpovědi, proč se tyto věci dějí a proč zrovna vám. Doporučím Vám nejlepší techniku, jak se naučit používat své schopnosti, jak si můžete očistit prostor, sebe a svou auru, jak se očišťovat od negativity, jak máte pracovat s dušemi, entitami, jak si můžete vytvářet energetické ochrany, odpojovat se od energetických upírů a nefunkčních vztahů.

Témata, která řeší s klienty na konzultacích nejčastěji: energetičtí upíři, očista prostor, pochopení snů a vizí, spánková paralýza, zvládání těžkých energií jiných lidí nebo míst, odpojení od ex-patnerů, neutralizace prokletí, rodová karma, karmické vztahy, spřízněné duše, život po smrti, aj. 

Zde najdete příběh z praxe.

Délka mentoringu je 90 minut - cena 1.800,- (on-line). Pokud si chcete nejdříve otestovat, zda je tato služba právě pro Vás, objednejte se nejdříve na konzultaci.

Pro objednání využijte objednávkový formulář zde.