Příběh z mentoringu - Duchovní probuzení

12.04.2022

ŽENA, 34 LET


Klientka měla na první pohled běžný pohodový život, byla úspěšná v práci, byla zasnoubená, s partnerem rekonstruovali dům, měla spoustu přátel, aktivit, vzdělávala se, pravidelně sportovala, cestovala.

Z ničeho nic jí ale začaly obtěžovat záchvaty úzkosti a panické ataky. V situacích, kdy vlastně o nic nešlo. Jednou během meetingu v práci, jednou při rozhovoru o blížící se svatbě, jednou v letadle během cesty na dovolenou. K tomu se přidali sluchové i vjemové halucinace, nepříjemné fyzické stavy, měla neklidné sny, neustále všude viděla opakující se čísla, v přítomnosti některých lidí jí bylo fyzicky špatně. Monika byla na pokraji sil, nedokázala fungovat ve svém starém životě a bála se, že se zblázní. Objednala se ke mně poté, co se jí během schůzky s její šéfovou udělalo špatně, když si s ní podala ruku. V tu chvíli věděla, že má žena v těle nádor a kde přesně je...

Klientka v době, kdy si mě vyhledala, nebyla příliš duchovně zaměřena, proto jsem pro začátek zvolila konzultace v kombinaci s řízenými meditacemi, kdy klientka získávala silnější napojení sama na sebe, na svou duši, na své Vyšší já. Povídaly jsme si o tom, co se s ní děje, naučila jsem jí základní techniky práce s energií, očisty a ochrany, práci s intuici. Začala chápat sama sebe, více vnímala svou intuici, jednala v souladu sama se sebou. To pomohlo k odeznění úzkosti a atak. Přestala se i bát toho, co se s ní děje a začala v tom hledat poselství a odpovědi.


Postupem času byla klientka připravená podstoupit regresi, aby jejím prostřednictvím získala hlubší pochopení toho, proč nyní prochází transformací, jaké poslání a schopnosti si její duše pro tento život vybrala, kdy a jak již své schopnosti dříve využívala.


Následně jsem klientku naučila techniku, jak se propojovat se svými duchovními průvodci a učiteli, se kterými může konzultovat využití svých schopností a za kterými chodí pro rady.

Klientka během mentoringu pochopila, proč se jí dějí nepříjemné situace a proč má tak nepříjemné stavy. Udělala ve svém životě nutné a žádoucí změny, které vedly k tomu, že nyní žije v souladu sama se sebou - se svou duší, vědoma si svého poslání. Nyní pokračuje v procesu sebepoznání a učení se, a již se blíží chvíle, kdy se bude moci věnovat svému poslání naplno i na pracovní úrovni.