PŘED TERAPIÍ


Jak se na terapii připravit ?


Před terapií je třeba si ujasnit záměr, se kterým do regrese jdete. Jaká témata chci vyřešit? Co mě trápí? Na jaké otázky chci odpovědi? Témata a otázky si sepište, ať si je můžete přinést s sebou na terapii. Sepisujte průběžně, tak jak Vám budou přicházet. Mohou to být i požadavky na léčení vašich nemocí, neduhů, emočních bloků, změna vašich vzorců chování, potřeba odpuštění, odpoutání se od někoho, koho již ve vašem životě nechcete nebo již nemáte, atd. Seznam přineste s sebou na terapii. Ukázky témat a otázek naleznete na mých internetových stránkách v záložce Kvantová regresní terapie.  Uvědomte si ale, že během jedné regresní terapie není možné vyřešit vše, co Vás v životě trápí. Nadefinujte si prioritní témata a otázky, pro on-lin verzi regresní terapie 1-2 hlavní téma a 5 otázek, pro 5 hodinovou verzi až 3 témata a 8 otázek.

Pokud se Vám v době od objednáním do termínu regresní terapie zdál nějaký intenzivní sen, který ve Vás zanechá hlubokou emoci, zapište si ho a řekněte mi o tom během vstupního rozhovoru před regresí.

Před terapií se podívejte na obrázky níže na této stránce a každý z nich si zapamatujte. Budete si je vybavovat při uvedení do stavu Théta, je tedy nezbytné, abyste si je prohlédli.

Současně si i pročtěte Otázky a odpovědi k regresní terapii, ať víte, co Vás čeká.

Na regresní terapii je vhodné přijít odpočatý, myšlenky na povinnosti vyřešte před příchodem na terapii, ať Vás nerozptylují. Po terapii už si nic neplánujte, ať si můžete v klidu odpočinout. Na regresi si vyhraďte 5 hodin.

Počítejte s tím, že během celé regresní terapie budete mít vypnutý telefon, během této doby tedy nebudete pro okolí dostupní.

Na sebe si vezměte oblečení, které je Vám pohodlné, nic by Vás nemělo škrtit, tlačit nebo škrábat. Pokud víte, že Vám bývá zima od nohou, vezměte si silnější ponožky. Ženám doporučuji počítat s tím, že když přijdou nalíčené, může během prožitků emocí během regrese dojít k rozmazání líčení. 

Den předem a v den regresní terapie nepijte alkohol, neberte jakékoliv tlumící nebo stimulační léky - např. na bolest, na spaní, toto vše může mít vliv na úspěšnost terapie.

Cca 3 - 4 hodiny před terapií nepijte kávu, čaje obsahující kofein, jakékoliv stimulující nebo kofeinové nápoje - colu, Redbull, atd.  V den regresní terapie doporučuji jíst lehčí jídla v menším množství. 

Po terapii je vhodné sníst nebo vypít něco s obsahem cukru (jablko, banán, sušenku, čokoládu, coca-colu, aj). pro lepší uzemnění. 

Po 5 hodinové terapii není vhodné řídit více jak 50 km nebo déle jak cca 45 minut. Pokud jedete dál, domluvte si odvoz nebo přespání ve městě. Po terapii můžete být ospalí, mírně dezorientovaní, můžete cítit útlum. Je to zcela běžný stav po terapii, ze kterého se vyspíte. 

Obrázky k zapamatování