Jitka N.

07.12.2019

"Naprostý pocit bezpečí a že se na Andreu mohu spolehnout mi pomohl krásně se uvolnit a odevzdat vizím. Pocit ochranné síly vyzařující z Andrei sedící vedle mě během terapie, cítila jsem, že má celý proces pod kontrolou, bezpečně a zkušeně mě prováděla cestou v minulosti. Věřila jsem jí, že kdyby se mělo cestou stát něco nepříjemného, celou situaci zvládne. 

Provedení situacemi v minulosti perfektní, i když se mi někam z obavy, co tam najdu, nechtělo nahlédnout, jemným vedením, kterému nešlo odolat, mě celou situací provedla tak, jako by mě vedla za ruku a to mi dodalo odvahu situacím čelit.  :)

Po terapii jsem měla nádherný pocit elevace, fyzicky mi bylo příjemně a byla jsem uvolněná, v mysli naprostý klid. S pocitem vnitřního obohacení o nové informace, které jsem následně další dny znovu a znovu procházela. Což mi přineslo ještě mnoho dalšího pochopení událostí, jakož i vyjasnění na cestě životem.

A vlastně mě Andrea do regrese dostala i přesto, že jsem si myslela, že to se mnou asi nepůjde, že se regrese nepovede, po předchozí nepovedené zkušenosti u jiného regresního terapeuta."