KURZY A WORKSHOPY


Skupinová regrese


Pokud si zatím nejste jistí absolvováním individuální regrese a rádi byste vyzkoušeli svou schopnost vstupu do minulých životů, můžete zvolit formu skupinové regrese.

Během skupinové regrese vstoupíte do vašeho minulého života, najdete zde důležité informace, kým jste byli, co jste v životě zažívali, jakou si odnášíte zkušenost, co jste se v daném životě naučili. Dále si vyzkoušíte progresi - vstup do života v budoucnosti, zde můžete získat informace, jaký směr dát svému budoucímu vývoji.

Skupinové regrese pořádám ve skupinách o velikosti do 5 osob, termíny vypisuji individuálně a jsou vždy zveřejněny zde. 

Skupinová regrese trvá 3 hodiny, cena je 1.450,- / os. 

Další termín skupinové regrese je 19.02.2022 od 15.00.

Pro objednání využijte objednávkový formulář zde.


Kurz Poznej Sám sebe 


Kurz je zaměřen na hlubší poznání sebe sama, naučíte se jak najít odpovědi na to, co vás trápí, proč se vám to děje, jak situaci řešit, jak porozumět svému chování, svým emocím, tomu, co se mi snaží říci tělo. Tedy ve zkratce naučíte se, jak se sebou efektivně pracovat, abyste dosáhli životního naplnění a spokojenosti. 

Hlavní zaměření na poznání životního cíle, harmonizace vztahů, pracovní naplnění, odblokování finančních toků, zdravotní problémy, aj.

Počet účastníků kurzu je omezený, abych měla možnost věnovat se každému účastníkovi dle jeho potřeby a aby měl každý účastník dostatečný prostor sdílet své postřehy a pocity.

Skupinový kurz je 3 denní, rozdělen do 3 bloků po 3 hodinách. Cena za kurz je 2.200,- vč. DPH. 
Je možná i individuální varianta kurzu, cena za individuální variantu je 4.500,- vč. DPH.

V případě zájmu o další informace pište zprávu zde, případně přes email info@kvantovaregresniterapie.cz Work shop Harmonické vztahy


Workshop je určen pro klienti, kteří mají problémy ve vztazích, ať už partnerských, přátelských či pracovních. Cílem workshopu je pochopit, proč se toto děje, jaké vzorce či programy do vztahů přináším, jak reaguji, poznat své chování a změnit ho tak, aby byl klient schopen mít harmonické vztahy.

Během work shopu budeme pracovat s vaší minulostí, pochopíte :
- jaké si vybíráte partnery či přátelé,
- co do vztahu přinášíte (jaké návyky, vzorce, strachy a bloky),
- vyčistíme, to, co vám ve vztazích škodí,
- odpoutáte se od minulosti.

Prozkoumáme váš současný stav a nastavení, vaše potřeby a hodnoty :
- pochopíte, jaký typ vztahu a partnera, přítele, či pracovního týmu je pro Vás ten správný.

Zaměříme se na budoucnost a techniky:

- jak si přitáhnout do života toho správného partnera, přítele či pracovní tým, ve kterém se budu cítit dobře a jak vytvořit fungující harmonický vztah. 

Součástí WS je i rituál na energetické odpoutání se od minulosti - od bývalých partnerů, toxických přátel, či vzorců chování.

Individuální WS je rozdělen do 3 bloků, každý blok trvá max. 3 hodiny. Termíny jednotlivých bloků stanovíme po dohodě s klientem. Cena za celý individuální WS je 3.600,-.

Skupinový WS pro max. 5 osob trvá 6 hodin, koná se v jeden den, cena za jednoho účastníka je 1.800,-.

V případě zájmu o další informace pište zprávu zde, případně přes email info@kvantovaregresniterapie.cz


Pokud máte otázky k výše uvedeným službám, neváhejte mě kontaktovat zde.