Odpuštění

Získání vlastní síly zpět


"Odpuštění" jsem připravila s cílem dát možnost každému z nás se osvobodit od zátěže starých křivd. Odpuštění je nástroj nutný k osvobození sebe sama. Tím, že nedokážeme odpustit, se držíme v energii hněvu, nenávisti, zloby či pocitu viny, tyto negativní emoce pak člověka vyčerpávají, nemá dostatek energie, je často nemocný nebo má nízké vibrace a generuje přitahuje další negativní energie.  Tím vším zatěžujeme svou duši a cyklíme se ve stále stejných zkušenostech, nejen v rámci jedné inkarnace, ale vytváříme si další karmu. Současně

Každá životní zkouška, ač je sebenáročnější, je příležitost k transformaci. S pomocí odpuštění dáváme možnost proměnit to, co nás tíží, v to, co nás osvobodí, dík čemu se znovu zrodíme.

Odpustit znamená pochopit, že daná životní zkouška je jen příležitost, jak se posunout ve svém duchovním vývoji. Neodpouštíme proto, abychom druhé potěšili, nebo ze slabosti, nebo proto, že chceme být dobrý člověk, odpouštíme proto, abychom vyléčili svou vlastní duši.

Odpuštění je jedna z náročnějších prací, protože pokud se na nás někdo provinil, museli jsme být v pozici oběti. Je pro ty, kteří chtějí znovu nalézt svou vlastní sílu a znovu se zrodit. Pro ty, kteří již odmítají být nadále obětí staré zkušenosti. 

Během Odpuštění se setkáte s člověkem, kterému chcete odpustit. Vezmete si zpět svou sílu, kterou jste v dané situaci ztratili, zaléčíte emoční zranění, dovolíte si ze situace odejít již ne jako oběť.  Také můžete danému člověku položit otázky, na které chcete znát odpověď.

Terapie probíhá v leže, je vhodné přijít uvolněný, odpočatý. Tuto službu doporučuji klientům, kteří již mají zkušenost s meditacemi, vizualizacemi, šamanským cestováním nebo jinou mentální technikou.

Doba trvání: 90 minut, cena je 1.600,-

Pro domluvení termínu použijte objednávkový formulář zde.


Cena za každých dalších započatých 15 minut, nad uvedený časový rámec uvedený u služby, je 200,- Kč.