Propojení s duchovním průvodcem či učitelem


Každý z nás bez ohledu na různé kvality lidství, které projevujeme, máme svého světelného rádce, průvodce, či anděla strážného. Máme ho celý náš život a někdy i více životů. Můžeme mít i více světelných průvodců, každý z nich nám může pomáhat s různými výzvami, oblastmi nebo etapami života. Všichni tito průvodci mají jediný úkol, pomoci nám úspěšně danou výzvu či etapu zvládnout. Často k nám promlouvají pomocí naší intuice, snů, mimovolných myšlenek, které nám vždy udělají ve "věcech" jasno.

Pokud se s nimi naučíme komunikovat napřímo, je to pro nás velký přínos, urychlení našeho vývoje a velká pomoc v našich lekcích. Každý, kdo má otevřené vědomí a schopnost meditovat je schopen se s průvodcem spojit. Já Vám pomohu při prvním kontaktu s průvodcem.

Během setkání se seznámíte se svým světelným průvodcem, naučíte se rozpoznat, jak průvodce vypadá, jeho energii, dozvíte se jeho jméno, odkud se znáte a v jaké životní oblasti Vám má pomáhat.

Současně Vás naučím bezpečné techniky, abyste se mohli s průvodcem spojovat sami.

Před setkáním je vhodné si připravit otázky, které na průvodce budete mít.

Propojení s průvodcem obvykle trvá 1,5 hodiny, cena je 1.600,-/1,5 hod.

Tato služba je vhodná pro klienty, kteří již mají nějakou zkušenost s meditací, s vizualizací či přímo s regresí, šamanským cestováním či jinou obdobnou technikou.

Pro objednání využijte objednávkový formulář. 


Cena za každou dalších započatých 15 minut, nad uvedený časový rámec dané služby, je 200,- Kč.


Pokud máte otázky k výše uvedeným službám, neváhejte mě kontaktovat zde.