Konzultace


Pokud si nejste zcela jistí, že je regresní terapie ta správná technika pro řešení Vašich potíží nebo máte pocit, že ještě nejste připraveni regresní terapii podstoupit a rádi byste vše probrali detailněji, můžete se u mě objednat na vstupní konzultaci. Během vstupní konzultace probereme vše, co Vás k regresní terapii zajímá. Současně i během vstupní konzultace můžeme projít a ujasnit témata, která byste si přáli regresí řešit.

Konzultaci také můžete využít v případě, že na sobě chcete začít pracovat, ale nevíte, jak a čím ideálně začít. Během konzultace probereme, co Vás trápí, co ve svém životě řešíte a na základě rozhovoru Vám doporučím nejvhodnější postup a techniky, v rámci vašeho vývoje i osobnostního nastavení.

Doba trvání konzultace je 30, 60 nebo 90 minut, podle vašeho výběru. Konzultace realizuji po telefonu, přes video hovor (Whats App/Skype) nebo osobně v kanceláři - osobně jen v případě 90 minut trvající konzultace.

  • 30 minut většinou vybírají klienti, kteří chtějí jen probrat, zda je pro ně regrese vhodná vzhledem k diagnoze, lékům, nebo aktuálnímu stavu + případné mají konkrétní dotazy k regresi. Cena za 30 minut on-line konzultaci je 500,- Kč
  • Během 60 minut většinou stihneme detailněji probrat a upřesnit konkrétní témata + klient má čas položit otázky k průběhu terapie. Cena za 60 minut on-line konzultaci je 900,- Kč.
  • 90 minut je pro klienty, kteří nemají přesně definovaná a pojmenovaná témata, jen ví, co je v životě trápí a co chtějí změnit. 

Cena vstupní konzultace je 

30 minut - 500,- Kč  (on-line)

60 minut - 900,- Kč (on-line)

90 minut - 1.200,- Kč (on-line) ,  1.400,- Kč (osobní konzultace).

Pro domluvení termínu vstupní konzultace použijte objednávkový formulář zde.


Cena za každou další započatou hodinu, nad uvedený časový rámec uvedený u služby, je 800,- Kč.