Regresní terapie 2 hodiny


Nabízím regresní terapii  v kratší délce, která je vhodná pro klienty, kteří již na regresní terapii byli, nebo na sobě delší dobu pracují, procházejí procesem sebepoznání, mají jasné oblasti a témata, která chtějí zpracovat. Tuto 2 hodinovou verzi jsem designovala na základě svých dlouholetých zkušeností v rámci práce s klientem v regresní terapii a na teoretickém základu technik regrese terapeutů Dolores Cannon, Brian L. Weiss,  Milton Ericsson, aj.

Během dvouhodinové regrese s klientem vyřešíme 1 hlavní téma a získáme odpovědi na 3-5 otázek spojených s tématem. 

Příklad témata a doplňkových otázek pro 2 hodiny regrese

  • Hlavní téma: partnerské vztahy -klientka nemůže navázat kvalitní partnerský vztah, muži, se kterými naváže vztah nemají zájem o vážnější vztah, jsou nevyzrálí, lžou, manipulují, využívají.
  • Doplňkové otázky: Proč mi opakovaně do života chodí tento typ partnerů? Co se mám z této lekce naučit? Co mohu udělat pro nalezení vhodného životního partnera? Ovlivňují můj výběr partnera nevhodné programy či vzorce chování na nevědomé úrovni?

Délka regrese je obvykle 2 hodiny. Časový harmonogram : 30 minut vstupní rozhovor, 75 minut regresní terapie, 15 minut výstupní rozhovor.  Pokud cítíte, že nemáte jasno v tématu a doplňkových otázkách, počítejte pro jistotu s rezervou + 15 až 30 minut pro úvodní rozhovor.

Cena za osobní setkání je  2.000,- / 2 hodiny.

Cena on-line regrese je  1.800,- / 2 hodiny.

Cena za každých dalších započatých 15 minut, nad uvedený časový rámec, je 200,- Kč.

Pro objednání využijte objednávkový formulář. 


Pokud máte otázky k výše uvedeným službám, neváhejte mě kontaktovat zde.